Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat aneius.

Technické a atypické dveře

Funkční dveře splňující ty nejnáročnější požadavky

Požárně odolné dveře jsou vybaveny zpěňovací páskou, která se aktivuje teplem a slouží k utěsnění prostoru mezi dveřním křídlem a zárubní v případě požáru. Tím je zajištěno, že oheň nemůže proniknout do místnosti. Naše interiérové dveře spadají do třídy požární odolnosti EW30 (EI30), což znamená, že dveře udrží plamen 30 minut.

Náš každodenní život se stal hlasitějším a pomocí vhodných opatření na ochranu před hlukem může být hladina hluku snížena i o několikanásobek. Zvuková izolace ve stavbách má velký význam pro zdraví a blaho člověka. Izolace je obzvlášť důležitá v bytových, školních, nemocničních, ubytovacích a kancelářských zařízeních. Speciální protihlukové dveře jsou vybaveny zvukovou izolací ve dveřním křídle. V závislosti na dané potřebě mohou být dveře vybaveny dalšími funkcemi a doplňky.

Klima dveře dodáváme ve třech klimakategoriích a to podle předpokládané klimatické zátěže mezi stabilní a namáhanou stranou dveří. Tepelně – izolační dveře jsou dodávány v klimakategorii III spolu se speciální vnitřní výplní a těsnící lištou ve spodní části křídla, která zamezuje prostupu vzduchu a tepla. Koeficient prostupu tepla je 1,1 W/m2 K.

Trendem moderní doby je odlišit se. Zaujmout něčím jiným, nevšedním. Pokud se i vy nebojíte experimentovat a potřebujte dveře, které se vymykají normám, pak právě pro vás máme v nabídce atypické dveře, které vyplní nejen vaše přání, ale i ten nejneobvyklejší stavební otvor. Nadstandardní rozměry a nepravidelné tvary zvládáme hravě.

Máme pro vás řešení do každé situace. Na první pohled stejné, ale uvnitř jiné a nedocenitelné. Nakombinujte si různé vlastnosti dveří pro svůj domov. Funkční dveře zajistí i ty nejvyšší nároky, které od dveří očekáváte. Ať už požární odolnost, tepelná izolace, zvuková izolace či klima úprava pro interiérové dveře není žádný problém. Speciální vnitřní vrstvy a funkce poskytují dveřnímu křídlu individuální řešení, zatímco vnější mu dávají jeho osobitý design. Možností je ale mnohem víc.

Inspirujte se

Showroom

Navštivte náš showroom v Jinačovicích. Jen 5 min cesty od Brna.

20 let poctivé práce

Stovky spokojených zákazníků a rychlá poctivá montáž.

Zaměření zdarma

Vyberte si dveře nebo podlahu a zaměření máte od nás gratis.

Realizace na klíč

Zaměříme, vyrobíme, namontujeme, předáme.

Navštivte náš showroom

Sledujte nás na Instagramu