Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat aneius.

Výhody skrytých zárubní

Výhody skrytých zárubní

Díky skrytým zárubním získají Vaše pokoje více místa, tím pro celou rodinu zajistíte prostor bez zbytečných překážek. Ať už děti rády malují, tancují nebo hrají na hudební nástroje, potřebují pro svojí tvůrčí činnost otevřené prostory. Také v kuchyni a koupelně se vyplatí, když dveře zmizí do zdi a nezavazí členům domácnosti, nebo zvířecím mazlíčkům.

Opticky zvětší místnost

Pro instalaci je skrytá zárubeň pro SDK i zdivo již nachystáno v jednom balení a připravena pro snadnou montáž. Dodávají se s plastovou ochranou proti zašpinění. Plastové krytky chrání dveřní závěsy proti poškození. Díky naprosté integraci dveří se stěnou získají dojem neviditelných dveří. Moderní design Vašeho interiéru doplní skryté dveře a také odlehčí prostor a opticky zvětší místnost.

Získají dojem neviditelných dveří.

Skvělá funkčnost a dlouhá životnost

Skryté zárubně jsou zárukou plynulého a lehkého pohybu dveří, díky pomocnému rámu. Pouzdro dveří je stejně odolné jako stěna. Vozíky a kolejnice musí umožnit plynulý pohyb. Nesmí vytvářet trhliny v omítce a nesmí měnit vzhled stěny. Pouzdro dveří lze dobře sestavit, a při údržbě také opravit bez ovlivnění stěny. Dveře jsou dodávány pro výšky 197, 210 – 270 cm. Zárubňový profil je po stranách průchodu a nahoře, nebo bez horního profilu, čímž vznikne přechodová linie u stropu.

Pro skryté zárubně si zvolte odborníky, protože zejména pečlivá příprava a odborné spočítání rozměrů dveří a zárubní Vám zaručí kvalitní montáž a dlouhodobé bezproblémové využívání skrytých zárubní a nových dveří. Dveře se tak stanou nejen důležitým interiérovým prvkem, ale také funkčním doplňkem celého bytu. Podle stylu vybavení jednotlivých místností si můžete vybrat vhodnou barvu, materiál a design dveří i zárubní. Skryté zárubně dveří přispívají k současnému stylu architektury, a to designově čistému interiéru, bez překážek a omezení. Dosáhne se tak syrového, jasného stylu interiéru a otevřeného prostoru k životu.